محصولات

محصولات

محصولات

بتن معمولی

بتن معمولی یکی از انواع مختلف بتن است. بتن معمولی برخلاف بتن سبک و بتن سنگین که از سنگدانه های با سایز های متفاوت ساخته شده اند، دارای سنگ دانه هایی با وزن متعادل است. در واقع تفاوت بتن معمولی با سایر انواع بتن در وزن سنگ دانه های آن است. بتن معمولی از آب، سیمان پرتلند و سنگ دانه های دارای وزن متعادل بوجود می آید. به بتن معمولی،بتن با وزن معمولی و یا بتن با مقاومت معمولی نیز گفته می شود.
بتن معمولی
بتن سبک

بتن سبک

بتن‌های سبک صدها سال است در صنعت ساختمان به کار برده می‌شوند. با ورود تکنولوژی‌های مدرن در ساخت و ساز، بتن سبک به عنوان یکی از مصالح قوی و قابل اعتماد در صنعت ساختمان به حساب می‌آید. چگالی بتن‌های سبک در حدود 90 الی 115 پوند بر متر مکعب است. این در حالی است که چگالی بتن‌های معمولی چیزی در حدود 140 الی 150 پوند بر متر مکعب می‌باشد.

بتن توانمند

بتن توانمند به بتنی گفته میشود که علاوه بر مقاومت بالا از دوام بالایی نیز برخوردار است اگر بخواهیم بتن توانمند را به زبان خودمانی بگوییم میتوانیم از معادله ی زیر کمک بگیریم.
بتن توانمند
بتن الیافی

بتن الیافی

بتن الیافی در حقیقت نوعی کامپوزیت است که با بکارگیری الیاف تقویت‌کننده داخل مخلوط بتن، مقاومت کششی فوق‌العاده افزایش می‌یابد. این ترکیب کامپوزیتی، یکپارچگی و پیوستگی مناسبی داشته و امکان استفاده از بتن به عنوان یک ماده شکل‌پذیر جهت تولید سطوح مقاوم پر انحنا را فراهم می‌آورد. بتن الیافی از قابلیت جذب انرژی بالایی نیز برخوردار است و تحت اثر بارهای ضربه‌ای به راحتی ازهم پاشیده نمی‌شود. شاهد تاریخی این فن‌آوری، کاربرد کاه‌گل در بناهای ساختمان است. در واقع بتن الیافی نوع پیشرفته این تکنولوژی می‌باشد که الیاف طبیعی و مصنوعی جدید، جانشین کاه و سیمان جانشین گل بکار رفته در کاه‌گل شده است.

بتن خودمتراکم

بتن خود تراکم  نوعی بتن خاصی است که با وزن خود در قالب جاری می شود و نیاز به لرزاندن ندارد. SCC در دهه 1980 در ژاپن ابداع شد و هدف آن کاهش هزینه بتن ریزی بود اما مزایای آن موجب شد به سرعت در دیگر کشورها نیز استفاده شود. در ژاپن هر سال حدود 500 هزار متر مکعب SCC مصرف می شود. این بتن در سال های اخیر در ایران نیز کاربرد گسترده ای یافته است. تحقیقات در خصوص عملکرد و رفتار بتن خود متراکم در سال های گذشته بخش مهمی از پژوهش های فناوری بتن را به خود اختصاص داده است.

بتن سنگین

بتن سنگین، بتنی است که در آن به جاى شن و ماسه از خرده هاى فولاد، چدن و یا سولفات باریم استفاده مى شود. وزن مخصوص بتن سنگین حدود ۵/۱ تا ۵/۲ برابر وزن مخصوص بتن معمولى است.

بتن با مقاومت بالا

بتن یکی از مصالح ساختمانی است که در ساخت سازه های مختلف کاربرد دارد. برای ساخت سازه های مقاوم, بتن کاربردی باید از مقاومت فشاری بالایی برخوردار باشد. امروزه مقاومت فشاری بتن از جمله مواردی است که همواره مورد توجه کارشناسان ساختمانی قرار گرفته و تلاش های بسیاری بدین منظور صورت گرفته است. با پیشرفت تکنولوژی در کشورهای توسعه یافته, همواره ساخت بتن و استفاده از آن در سازه های مختلف در حال گسترش است.
درباره ما
کارخانه بتون آزادگان جنوب (الغدیر) مجهز به دستگاههای ذیل می باشد: 1)دو عدد دستگاه مجزای تولید بتن با توان 200 متر مکعب در ساعت 2)دستگاه میکسر 25/2 متر مکعبی توئین شافت 3)پنج عدد مخزن دپوی مصالح برای تولید بتن های معمولی و بتن های با طرح اختلاط و دانه بندی خاص دارند 4)چهارعدد سیلو دپوی سیمان با ظرفیت 600 تن و 400 تن 5)دو عدد دپوی مصالح (شن ، ماسه) 6)دستگاههای پمپاژ بتن (زمینی و هوائی )

تماس با ما

شماره دفتر فروش : 02155251133
شماره کارخانه : 6-02155247575
شماره موبایل : 09121466937
شماره موبایل : 09121156101

نشانی

نشانی:تهران،آزادگان،روبروی ورودی یافت آباد،بتن آزادگان
شبکه های اجتماعی
اسکرول به بالا